تبلیغات
مطالب غمگین - آغاز به کار کانال تلگرام ” کانون رشد گلستان ” همزمان با حلول ماه مبارک رمضان

آغاز به کار کانال تلگرام ” کانون رشد گلستان ” همزمان با حلول ماه مبارک رمضان

شنبه 13 آذر 1395 11:29 ق.ظ

 

آغاز به کار کانال تلگرام ” کانون رشد گلستان ” همزمان با حلول ماه مبارک رمضان

 • آغاز به کار کانال تلگرام ” کانون رشد گلستان ” همزمان با حلول ماه مبارک رمضان

  مسئول فرهنگی کانون فرهنگی هنری رشد مسجد صاحب الزمان (عج) شهر نوده خاندوز استان گلستان از راه اندازی کانال تلگرام اطلاع رسانی ، مذهبی و فرهنگی این کانون همزمان با حلول ماه مبارک رمضان خبر داد.

   به گزارش وب سایت کانون رشد ؛ ابراهیم شفائی با تأکید بر اطلاع رسانی مناسب و هدفمند مسئولین کانون ؛ بیان داشت: ایجاد این پل ارتباطی در راستای اطلاع‌رسانی بهتر به نوجوانان و جوانان و بزرگسالان عضو کانون رشد و عزیزان سراسر کشور و با هدف انتشار اخبار و اطلاعیه های کانون ، گزارش فعالیتهای انجام شده مسئولین صورت می پذیرد.

  وی افزود: روابط عمومی کانون در کنار این اطلاع رسانی فراگیر به انجام فعالیت های فرهنگی و مذهبی از جمله ترویج آموزه های دینی ؛ معرفی راهکارهای سال اقتصاد مقاومتی و نیز زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدا در این کانال می پردازد.

  مسئول فرهنگی کانون رشد گلستان همچنین با تاکید بر مدیریت محتوای کارشناسی شده و دقیق این کانال تلگرامی ؛ اظهار داشت: این کانال پس گذشت دوره آزمایشی خود و رفع نواقص احتمالی با مدیریت محتوای منسجم و کاربردی از اولین روز ماه مبارک سال ۱۳۹۵ بصورت رسمی با داشتن ۲۳۰۰ عضو آماده خدمت رسانی و اطلاع رسانی به اعضا کانون و مردم استان گلستان و کشورمان می باشد.

  لازم به ذکر است  وب سایت کانون رشد هم با آدرس kanooneroshd.ir  چند سالیست  با موفقیت بکار خود ادامه داده و مخاطبین بسیار دارد .

  شایان ذکر است کانال تلگرام اطلاع رسانی و فرهنگی و مذهبی به آدرس  https://telegram.me/kanooneroshdقابل دسترسی برای اعضا و تمامی مردم عزیز می باشد.

  بر روی آدرس کانال کلیک کرده و به راحتی عضو کانال ” کانون رشد گلستان ” شوید و به بسیاری از خبرها دسترسی یابید .


برچسب ها: آغاز ، به ، کار ، کانال ، تلگرام ، ، کانون ،